DOSTAWCY KWALIFIKOWANI: NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ

dołącz do nas

Jednym z atutów decydujących o atrakcyjności Sieci „STREFA PŁYT” jest szeroki asortyment produktów najwyższej jakości. Renomowani dostawcy akcesoriów meblowych mają możliwość nawiązania stałej współpracy z siecią „STREFA PŁYT”. Od przyszłych kooperantów oczekuje się przede wszystkim: atrakcyjnych produktów wysokiej jakości, klarownej strategii rozwoju, kompleksowej obsługi klienta i zapewnienia pełnego serwisu, wypracowanych standardów realizacji zamówień, własnych rozwiązań logistycznych oraz ekskluzywnej ekspozycji produktów. Oczekiwane jest także wsparcie pracowników punktów „STREFA PŁYT” poprzez organizowanie dla nich szkoleń i dostarczanie wszystkich niezbędnych materiałów produktowych wspierających sprzedaż.

Dostawcy kwalifikowani uzyskują w zamian dostęp do stabilnego kanału dystrybucji, możliwość bezpośredniego dotarcia do finalnego klienta, wsparcie marketingowe i logistyczne, stałą obecność na łamach Magazynu Strefa Płyt i w serwisie www.strefaplyt.pl oraz preferencyjne warunki zamieszczenia ogłoszeń reklamowych.

W ramach podjętej współpracy oferujemy:
Preferencyjne warunki promocji firmy na wszystkich nośnikach dostępnych w ramach projektu „STREFA PŁYT”.

 

SERWIS INTERNETOWY
Wszyscy Partnerzy Strefy Płyt i Dostawcy Kwalifikowani prezentowani są jako oficjalni uczestnicy projektu „STREFA PŁYT” oraz otrzymują do dyspozycji podstronę w serwisie www.strefaplyt.pl.

 

MAGAZYN STREFA PŁYT
Kluczowym narzędziem komunikacji z rynkiem jest Magazyn Strefa Płyt, który skutecznie dociera do czytelników i informuje ich o ważnych wydarzeniach dotyczących branży stolarskiej, nowych trendach pojawiających się na rynku meblarskim, nowinkach technicznych oraz interesujących nowościach produktowych.
  • uczestnictwo w organizowanych targach branżowych
  • wsparcie handlowe „koordynatorów SP” wydelegowanych do obsługi poszczególnych punktów „STREFA PŁYT”
  • wspólną organizację akcji promocyjnych i kampanii reklamowych

 

MAILING
Możliwość komunikowania się z przeszło 5000 firmami stolarskimi. W ramach projektu „STREFA PŁYT” prowadzona będzie bieżąca komunikacja z rynkiem docelowym, realizowana m.in. poprzez systematyczne akcje mailingowe.


Dzięki wspólnemu działaniu Dostawca Kwalifikowany staje się czołowym dostawcą w danym asortymencie do poszczególnych „STREFA PŁYT”.

 

zaloguj sie

REKLAMA W STREFIE PŁYT