AKTUALNOŚCI

Pro100 z kolekcją dekorów Kronospan

Najpopularniejszy w Polsce profesjonalny program do projektowania mebli i aranżacji wnętrz - PRO100 zyskał ostatnio bibliotekę najnowszych dekorów płyt i blatów KRONOSPAN. Umożliwi to stosowanie tych popularnych materiałów w projektach i wizualizacjach dla klientów. Szczególnie, że dekory zostały wzbogacone o charaterystyczne dla nich trójwymiarowe mapy powierzchni (normalmaps), co daje jeszcze wierniejsze odwzorowanie i jeszcze bardziej realistyczne rendery.

PRO100 wraz programem Nowy Rozkrój i właśnie wprowadzanym dodatkiem CNC stanowi kompletny system projektowania i produkcji mebli - od pomysłu, przez projekt, wizualizacje, wycenę, zestawienia materiałowe po rozrysy płyt i niebawem pliki programów CNC pozwalające na sterowanie centrami obróbczymi wielu producentów. Jeśli dodamy do tego łatwe tworzenie własnych mebli, szybkość działania i intuicyjny interfejs z jakiego od zawsze było znane PRO100, mamy receptę na sukces każdej firmy meblowej.
Biblioteka dekorów KRONOSPAN dostępna jest ZA DARMO dla wszystkich użytkowników PRO100 oraz dołączona do wszystkich nowych wersji programu - także do darmowej i bezterminowej wersji demonstracyjnej PRO100 - do pobrania z https://www.ecru.pl/pl/biblioteki.

W zamieszczonym projekcie użyto materiały KRONOSPAN:

- Blat 2019 Home - A785
- Płyta laminowana 2018 - K002
- Płyta laminowana 2018 - 0190
- Metal - Al01

REKLAMA W STREFIE PŁYT